Ixia endüstrinin en geniş kapsamlı tümleşik (Layer 2-7, Mobility, Wi-Fi, Voice, Video) IP network test, otomasyon, doğrulama ve network visibility çözümleri sunmaktadır. Cihaz üreticileri, servis sağlayıcılar, kurumsal firmalar ve kamu kurumları Ixia çözümlerini kablolu (Wired), kablosuz (Wi-Fi) ve mobil (3G/LTE) cihaz ve network projelerinin dizayn, doğrulama ve izleme evrelerinde kullanmaktadır.

Ixia test çözümleri gerçekçi (realistic) trafik üretebilme yetenekleri sayesinde gerçeğe yakın network şartları oluşturarak müşterilerine çözümlerini proje öncesinde doğrulama, optimize etme ve performans ölçümü yapmasına imkan verir.

Ixia Network Visibility çözümleri gelişmiş özellikleri ile bulut (cloud) ve veri merkezi (datacenter) ortamlarında yapılan fiziksel veya sanal, güvenlik ve izleme yatırımlarının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Network TAP, Bypass Switch ve Network Packet Broker alanında inline ve out-of-band lider çözümler sunmaktadır.

Radware (NASDAQ: RDWR) Uygulama Yük Dengeleyicileri (ADC – Application Delivery Controller), Web Performans Optimizasyonu ve DDoS atak tespiti ve önleme konularında lider çözümler sunmaktadır.

Yeni nesil Deception teknolojilerini uygulayan TrapX, firmaların gerçek altyapılarını ve varlıklarını taklit ederek kurum içine sızan sıfırıncı gün atakları ve zararlı yazılımları tespit ve analiz eder.

Ağ altyapısına bağlanacak tüm sistemler için ajansız, kapsamlı NAC- Network Access Control çözümleri sunmaktadır.

Easy Solutions tüm cihazlar, kanallar ve bulut üzerinde toplam fraud tespiti ve önlenmesi alanında çözümler sunar. Çözümleri arasında fraud istihbaratı (intelligence), çok-faktörlü kimlik denetleme, işlem anomalileri, sosyal medyada ve internette markanın korunması, sahte mobil uygulama, sahte web sayfası ve e-posta taraması gibi servisler sayılabilir.

NetFlow, IPFIX, sFlow gibi flow teknolojilerini kullanarak raporlama ve analiz, malware tespiti, olay müdahalesi (incident response) ve network davranış analizi (behavioral analysis) gibi alanlarda lider çözümler sunmaktadır.

 

Flowmon network ve güvenlik pazarında flow izleme (NetFlow/sFlow/IPFIX), Network Anomali Analizi ve DDoS Atak İzleme çözümleri sunmaktadır. Flowmon yüksek performans flow üretme, işleme ve analiz çözümlerini en iyi fiyat/performans ile kullanıcılarına sunmayı hedeflemektedir.

 

CybeReady kurumsal müşterilerine sahte e-postalar gönderme ve analiz etme yöntemiyle, kurum içi siber güvenlik tehdit farkındalığını sağlar. Sürekli analiz-bazlı öğrenme metodları kullanarak gerçekçi siber atak senaryoları hazırlar. Bu atak senaryolarını ve müşterinin atak karşısındaki davranışını baz alarak kişiye özel siber güvenlik farkındalık eğitimi sunulur. Böylelikle kurum içi siber güvenlik tehdit algısı optimum seviyede tutulur.