Ixia Net Optics, ağ izleme(monitoring) ve güvenliği açısından en yüksek performans için gerçek zamanlı ağ zekası sağlayan toplam uygulama ve görünürlük mimarisi çözümleri sağlayıcısıdır. Sonuç olarak, işletmeler, fiziksel, sanal ve özel bulut ortamlarının ve uzak şubelerin ağ performansını optimize etmek için ihtiyaç duydukları ölçeklenebilir uçtan uca görünürlük elde eder. İşletmeler, hizmet sağlayıcılar ve hükümet kuruluşları, application-aware NPM, network paket broker, sanal/bulut ve görünürlük yönetim sistemi(Visibility Management System)’nden oluşan, kolay kullanımlı arayüzü sayesinde zamandan tasarruf sağlayan çözümler sunan aileye güveniyorlar.

 

Çözümlerimiz, her port için en düşük fiyata, sınıfının en iyi ürünleriyle CAPEX ve OPEX’i azaltarak ağ BT ve güvenlik uzmanlarının 24/7 kontrol ve erişimini sağlar.

Ixia Net Optics, her trafiğe sürekli erişmenizi ve izlemenizi sağlar, sağlıklı, güvenli ve verimli bir ağ kurmanıza yardımcı olur. Erişebileceğinizi hiç düşünmediğiniz alanlarda bile kapsamlı bir görünürlük sağlıyoruz.

Ürünlerimiz, izleme(monitoring), kontrol ve erişim içeren entegre bir yaklaşımla izleme ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için müşteri anlayışı artı kanıtlanmış teknoloji uzmanlığını yansıtır.

Daha fazlasını öğrenin: https://www.ixiacom.com/products/xstream-10