Plixer International, Inc. istenmeyen iletişim davranışlarının ortaya çıkarılması için mühendislik üzerine en iyi sisteme odaklanmış önde gelen bir tehdit algılama ve adli kanıt sağlayıcısıdır. Stratejileri, paket imzalarına bağlı kalmaktansa NetFlow, IPFIX, sFlow ve türevlerinden yararlanarak istenmeyen iletişimleri ortaya çıkarmaktır. Şirket, ağ ve güvenlik uzmanlarının dinamik taleplerini karşılayan, ölçeklenebilir dağıtılmış toplama çözümlerine olan ihtiyacı anlayan ağ ve güvenlik uzmanları tarafından kurulmuştur. Müşteriler arasında CNN, The Coca-Cola Company, Lockheed Martin, IBM, Regal Cinemas, Raytheon ve Eddie Bauer bulunmaktadır.

Plixer Çözümleri

Scrutinizer olay tepki sistemi, şüphe uyandıran veya ağ kullanım yoğunluğuna neden olan kullanıcılara ve uygulamalara dair bilgiler sağlar. Netflow, IPFIX, sFlow, J-Flow,vb. gibi  flow teknolojilerini kullanarak  ihtiyaç duyduğunuz trafik ayrıntılarını toplayabilir, arşivleyebilir ve hızla geri alabilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin

FlowPro, görünürlüğün gerekli fakat eksik olduğu ağ alanlarına koyulur. Flow önbelleğini derlemek, trafiği dışa aktarmak ve iletilen tüm bağlantıların %100’ünü yansıtan tehdit ayrıntıları için derin paket denetimi kullanılır. FlowPro, Scrutinizer olay tepki sistemini mükemmel bir şekilde tamamlar ve güvenlik ekibinizin ihtiyaç duyduğu yerlerde bilgilendirilmesini sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Flow Replicator çok sayıda günlük veri akışının birçok hedefe şeffaf bir şekilde çoğaltılmasını sağlar. Aynı zamanda syslog’ları dinleyerek,detayları çıkararak ve onları IPFIX datagramları içinde ileterek bir syslog-IPFIX gateway görevi görür. Bu geniş kapsamlı ağ cihazı yönetim için basit, web tabanlı kullanıcı arabirimi ile donatılmıştır.

Daha fazlasını öğrenin